Logo
Metropol Web Hizmetleri

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Hızlı İletişim Kanalları

Aşağıda ki platformlardan bizimle hızlıca iletişim kurabilir, taleplerinize yanıt bulabilirsiniz.

Sosyal Medya Alanlarımız

Blog

Metropol Web Hizmetleri 2013 yılından bu yana Türkiye'nin 81 iline kurumsal olarak faturalı, sözleşmeli, profesyonel hizmet vermektedir.

Bizi Arayın
Metropol Web Hizmetleri 22.10.2022

Metropol Web ile Kaliteli İnternet Reklamcılığı

Son yıllarda birçok kurumsal firmanın yerel medyada yaptığı reklamların yanı sıra internet üzerinden de ürünlerini tanıtmaya ve daha önemli bir müşteri kitlesine ulaşmaya başladıkları bilinmektedir. Şimdilerde ise internet kullanımının neredeyse her eve girmesi, büyük küçük tüm firmaların internet reklamcılığı ile satış yapmalarını neredeyse zorunlu hale getirmiştir. Fakat birçok firma, internet reklamcılığı konusunda profesyonel desteği nereden alabileceğini merak etmektedir.

Metropol Web Hizmetleri 22.10.2022

Metropol Web Sosyal Medya Yönetimi

Son yıllarda dijital markalaşma faaliyetlerinin artması, firmaların internet üzerinde adeta rekabet içerisinde yer almalarına neden olmuştur. Bu noktada internet reklamcılığı konusunda her noktaya dikkat edilmeli ve rakiplerin ele aldığı tüm konular kaliteli şekilde dizayn edilmelidir. Bu nedenle şirketlerin sosyal medya yönetimlerini kaliteli şekilde gerçekleştirmeleri çok önemlidir.

Metropol Web Hizmetleri 24.10.2022

Metropol Web ile Firmanız İçin Dijital Çözümler!

Şimdilerde yerel ağlarda hizmet vermekte olan birçok firma, dijital bir kimlik kazanarak kâr marjını arttırmak istemektedir. Bu noktada kaliteli hizmetlerden yararlanarak web sitesi ve logo tasarımı gibi müşteri kitlesini cezbedecek dijital girişimleri de satın alabilmektedirler. Ülkemizde firmalara dijital alanlarda hizmet vermekte olan birçok şirket olsa da kaliteli seçeneklerin sunulduğu az görülmektedir.

Metropol Web Hizmetleri 24.10.2022

Metropol Web Ajansı ile Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmaların kendilerini tanıtabilmeleri ve müşterilerine güven sağlayabilmeleri için düzenlenmesi gereken en önemli noktalardan biri, kurumsal kimlik tasarımı olarak bilinmektedir. Bazı firmalarda kurumsal kimlik tasarımının yapıldığı biliyor olsa da çoğu firma, kendisini en iyi yansıtan kimliği dijital ajanslar bünyesinde yaptırmak istemektedirler.

Metropol Web Hizmetleri 06.11.2022

Sosyal Medya Yönetimi

Şimdilerde web sitesi kurmak isteyen milyonlarca kişi, sosyal medya hesaplarıyla bağlantılı olarak geniş kullanıcı kitlelerini kendilerine çekmeye çalışmaktadırlar. Bu noktada internet sitesi üzerinden yapılan yayınların mutlaka sosyal medya platformlarıyla da desteklenmesi gerekmektedir. Fakat web site sahipleri, genel olarak sosyal medya hizmetlerini gözden kaçırabilmekte veya önemsemeyebilmektedirler.

Metropol Web Hizmetleri 06.11.2022

Web Tasarım Hizmetleri

Son günlerde kurumsal bir kimlik kazanmak isteyen binlerce firma tarafından talep edilen web tasarım hizmetleri, birçok firma tarafından sunulmaya başlanmıştır. Fakat müşterilerinin dilinden anlayacak ve onların sektörlerinde yükselmesini sağlayacak firmalarla çalışabilmek zor hale gelmiştir. Bu noktada birçok marka, web tasarım adına profesyonel ellerden yardım almak zorundadır.

Metropol Web Hizmetleri 13.12.2022

Kurumsal Web Tasarımının Avantajları Nelerdir?

Kurumsal web tasarımı, firmaların prestij kazanmalarına yardımcı olarak saygın bir imaj oluşturmalarını sağlar. Bu sayede şirketler, web ortamında kendilerine ulaşmak isteyen müşterilerine de kolayca kendi çevrelerine dahil ederler.

Metropol Web Hizmetleri 21.10.2022

Metropol Web Özel Yazılım Hizmetleri

İnternet camiasında ziyaretçilerine kaliteli bir hizmet sağlamak isteyen tüm platformlar, özel yazılım hizmetlerinden yararlanarak işletmelerine bir profesyonellik katmak istemektedirler. Bu yazılımlar, platforma göre bir hesap makinesi olabildiği gibi devasa bir e-ticaret projesi de olabilmektedir. Hal böyle olunca müşteri bazlı kaliteli işlem yapabilecek markaların sayısı bir hayli azdır.

Metropol Web Hizmetleri 21.08.2022

Sosyal Medya’dan Geri Dönüş Almak!

İnternet ortamında bulunan her firmanın sosyal medya ortamlarında da bulunması gerekmektedir. Günümüzde sosyal medya dinamikleri kontrol edildiğinde müşterilerin çoğunun talep ettikleri ürün ve hizmetleri incelemek ve sipariş etmek için sosyal medya hesaplarını kullandıkları dikkat çekmektedir.

Metropol Web Hizmetleri 21.08.2022

Web Site Neden Gerekiyor ?

Çağımızın en güzel yeniliklerinden ve en önemli gerekliliklerinden biri olan internet toplumun her kesiminden kişiye ve kuruluşa pek çok açıdan avantajlar sağlamaktadır. Özellikle ticaret ile uğraşan firmaların web site hazırlatması neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir. Adana Web Tasarım firmaların ve bireylerin bu konuda yaşadığı sıkıntıları çözmek ve rakiplerinin arasından hızla sıyrılmalarını sağlayacak dikkat çekici web site tasarımlarına sahip olmalarını sağlamak için kurulmuştur.